Kategorie
reklama
Nejnovější produkty

opravy spotřebičů

opravy spotřebičů téměř všech značek:

opravy praček, opravy myček, opravy ledniček, opravy mrazáků, opravy sporáků, opravy trub, opravy bojlerů
Porouchaný spotřebič? Volejte
603 27 20 29

Nabídka platí pro Plzeň a okolí.

Porouchal se vám domácí spotřebič? Specialisté z AFServisu provádějí záruční a pozáruční opravy domácích spotřebičů téměř všech značek. Nepouštějte se do nekvalifikovaných oprav svépomocí a využijte nabídky profesionálů.

TIP: ve většině případů je závada řešitelná a oprava vyjde mnohem levněji, než nákup nového spotřebiče. Neutrácejte proto zbytečně

Kvalifikovaní profesionálové vyřeší:
opravy praček
opravy myček
opravy ledniček a mrazáků
opravy sporáků
opravy mikrovlnných trub
opravy vestavných spotřebičů
opravy bojlerů a ohřívačů vody

Víte, že většina poruch domácích spotřebičů je zaviněna zanedbanou údržbou? Věnujte pravidelně několik minut kontrole a údržbě spotřebiče. Pokud došlo k poruše a spotřebič vyžaduje opravu, volejte 603 272 029

opravy praček, opravy myček
Pozáruční a záruční opravy praček a myček. Opravíme široký sortiment praček a myček většiny značek běžně dostupných na českém trhu.

Opravy domácích spotřebičů nemusí být drahé. Průměrná oprava se pohybuje v relaci 650,- až 1000,- Kč, což je pouhý zlomek ceny nového spotřebiče.
Pokud je to technicky možné, na základě individuálních požadavků opravíme i jiné typy a značky domácích spotřebičů. Proveditelnost takové opravy závisí zejména na dostupnosti technické podpory a náhradních dílů.